Про підприємство

В грудні 1988 року, шляхом об’єднання комбінату комунальних підприємств та міськкомунгоспу, було створено Бориспільське виробниче управління комунального господарства, яке займалось благоустроєм м. Бориспіль.

Під будівництво виробничої бази по вул. Котовського було виділено 1,3 га землі, де були побудовані гаражі, склади, столярну майстерню, офісне приміщення. В 1992 році до складу Бориспільського виробничого управління комунального господарства було передано дільницю зеленого господарства.

В 2000 році до Бориспільського виробничого управління комунального господарства було приєднано дільницю "Міськсвітло" з передачею мереж вуличного освітлення протяжністю 115 км та кількістю світоточок 1258 шт.

Згідно рішення колегії Бориспільської міської ради № 2 від 30.05.2002 року Бориспільське виробниче управління комунального господарства перереєстровано в комунальне підприємство "Виробниче управління комунального господарства”.

В 2008 році рішенням сесії Бориспільської міської ради до комунального підприєства ”Виробниче управління комунального господарства” було приєднано парк культури та відпочинку.


Дільниця санітарної очистки

Надає послуги населенню, організаціям та установам міста по вивезенню сміття та відкачці каналізаційних стоків.
У розпорядженні дільниці чотири сміттєвози з боковим завантаженням, які вивозять тверді побутові відходи з контейнерних майданчиків .
Здійснює вивезення твердих побутових відходів з приватного сектора трьома сміттєвозами з ручним завантаженням із вулиць і провулків міста.

Дільниця благоустрою

Експлуатує:
132,2 км доріг;
57,5 км тротуарів;
34 автобусні зупинки;
182 п/м турнікетів;
7,5 км зливової каналізації.
Виконує роботи по прибиранню міста.
У розпорядженні дільниці знаходиться 8 спецмашин.

Дільниця зеленого господарства

Проводить санітарну обрізку і догляд за деревами, аварійні з яких – видаляються. Торік таких видалено 187, натомість – закладено 320 саджанців.
У місті влаштовано 2500 кв. м квітників, на яких висаджено 50,2 тис. штук розсади квітів – гармонія краси естетичного вигляду міста. Працівники дільниці постійно доглядають за газонами – загальною площею понад 6 га.

Дільниця ''Міськсвітло''

Експлуатує:
231,5 км мереж вуличного освітлення;
5804 світильники.

Ритуальна дільниця

Надає 18 видів ритуальних послуг.
У 2020 році надано послуг на суму 574 тис. грн.
У розпорядженні дільниці автокатафалк.

Міський парк

Надає послуги по організації дозвілля населення.